O firmie

Biuro Zarządu Nieruchomościami Posesja Sp. z o.o. zarządzając nieruchomościami od 2000 roku ugruntowała swoją pozycję na rynku trójmiejskim stając się jedną z czołowych firm tego sektora.  Osiągnięte sukcesy we współpracy z naszymi klientami pozwoliły nam zgromadzić szeroką wiedzę dotyczącą szybkiej adaptacji do zróżnicowanych wymagań poszczególnych klientów. Jako jeden z nielicznych zarządców nieruchomości współpracujemy, oprócz wspólnot mieszkaniowych i właścicieli nieruchomości komercyjnych, z firmami developerskimi. Dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy szybko i efektywnie dopasować się do wymagań  nowych kontrahentów.
 

W styczniu 2007 roku nasza firma zmieniła formę działalności przekształcając się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.
Na początku 2007 roku nasza firma uruchomiła drugie biuro, położone przy ul. Guderskiego 1 w Gdańsku Kowalach. Biuro to zapewnia obsługę nieruchomości zlokalizowanych w swoim bezpośrednim sąsiedztwie, tj. południowej części miasta Gdańska.

Obsługa pozostałych nieruchomości odbywa się poprzez biuro, zarazem siedzibę Spółki, znajdujące się w Gdańsku przy ul. Kościuszki 6.

         Struktura obsługiwanych przez nas  nieruchomości jest bardzo szeroka począwszy od nieruchomości zabytkowych poprzez stare, zaniedbane kamienice wymagające ciągłych remontów do nowo wybudowanych, nowoczesnych budynków wielomieszkaniowych. Wielkość tych nieruchomości jest bardzo zróżnicowana od małych, kilku lokalowych do dużych kompleksów mieszkalnych posiadających koło dwustu lokali.