Biuro Wrzeszcz - Siedziba
Tel. 58 739-65-20; Fax 58 341-06-27
biuro@posesja.shl.pl
posesja@posesja.shl.pl
Dział Techniczny
Tel. 58 739-65-24 i 58 739-65-25
Fax 58 341-06-27
techniczny@posesja.shl.pl
Pogotowie Lokatorskie
Bogdan Jędrzejewski 0-605-034-903
Dla Kowal i Górnej Orunii
KORAB 0-600-385-385
Biuro "na Kowalach" ul. Guderskiego 1
Tel. 58 739-65-33 i 58 739-65-34
Fax 058 304-99-79
k.chmielowska@posesja.shl.pl
Pracownicy

PRACOWNICY

Prezes/Właściciel

Jerzy Żuchowski
Licencja zawodowa nr 368
tel. 58 739 - 65-20
adres e-mail: prezes@posesja.shl.pl

Dyrektor  Zarządzający

Artur Matwies
tel. 609-654-543, tel. 58 739-65-20
adres e-mail: arturm@shl.pl
Ukończony kurs Zarządcy nieruchomościami

Sekretariat

Asystent prezesa

Monika Winkler
tel. 605-055-438 tel. 58 739-65-20
adres e-mail: biuro@posesja.shl.pl; posesja@posesja.shl.pl

Pion Administratorów

 

Specjalista administrator

Marzanna Bielicka
tel. 515-177-490, tel. 58 739-65-26
adres e-mail: m.bielicka@posesja.shl.pl

 
   

Specjalista administrator

Lucyna Olak
tel. 605-055-832, tel. 58 739-65-28
adres e-mail: l.olak@posesja.shl.pl


Biuro na ul. Guderskiego 1 Gdańsk

Specjalista administrator

Katarzyna Piątek
tel. 605-055-694, tel. 58 739-65-33
adres e-mail: k.chmielowska@posesja.shl.pl; biuro2@posesja.shl.pl

 

Pion Techniczny

Inspektor ds. technicznych

Violetta Michałka
tel. 500-217-956, tel. 58 739-65-25
adres e-mail: techniczny@posesja.shl.pl
Uprawnienia ogólnobudowlane

Inspektor ds. technicznych

Joanna Kromer
tel. 785-055-071, tel. 58 739-65-25
adres e-mail: techniczny@posesja.shl.pl

biura: Gdańsk ul. Kościuszki 6 oraz Gdańsk ul. Guderskiego 1

Pion Księgowości

Główna Księgowa


Jolanta Minko
tel. 58 739-65-21; tel. 607-878-809
adres e-mail: j.minko@posesja.shl.pl

 

 

Główny specjalista - ksiegowa

Bożena Grzegorczyk
tel. 605-055-368, tel. 58 739-65-23
adres e-mail: b.grzegorczyk@posesja.shl.pl

 

 
 


Specjalista - ksiegowa

Monika Ślusarska
tel. 58 739-65-26
adres e-mail: m.slusarska@posesja.shl.pl