Pracownicy

Jerzy Żuchowski Prezes/Właściciel

Licencja zawodowa nr 368
tel. 58 739 - 65-20
adres e-mail: prezes@posesja.gda.pl
Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami.

Artur Matwies Dyrektor Zarządzający

tel. 609-654-543, tel. 58 739-65-20
adres e-mail: a.matwies@posesja.gda.pl
Ukończony kurs Zarządcy nieruchomościami.
Wieloletnie doświadczenie.

Administracja
Monika Kolp Specjalista administrator
Monika Staszkiewicz Administrator

tel. 515-177-490  tel. 58 739-65-20
adres e-mail: m.staszkiewicz@posesja.gda.pl

Ukończony kurs Zarządcy nieruchomościami.

 

Katarzyna Piątek Specjalista administrator

tel. 605-055-694, tel. 58 739-65-33
adres e-mail: k.chmielowska@posesja.gda.pl; biuro2@posesja.gda.pl
Wieloletnie doświadczenie

Przemysław Kaczorowski Administrator

e-mail: p.kaczorowski@posesja.gda.pl

tel. kom. 607 878 809

tel. 58 739 65 20

Dagmara Czapkowska Administrator

tel. 605-055-832  tel. 58 739-65-20
adres e-mail: d.czapkowska@posesja.gda.pl

 

Techniczny
Joanna Kromer Inspektor ds. technicznych

tel. 785-055-071, tel. 58 739-65-20
adres e-mail: techniczny@posesja.gda.pl

biura: Gdańsk ul.Dmowskiego 12 oraz Gdańsk ul. Guderskiego 1

Wieloletnie doświadczenie.
Inżynier budownictwa.

Stefania Popis inspektor ds. technicznych

tel. 530 701 272, tel. 58 739-65-20
adres e-mail: techniczny@posesja.gda.pl

biura: Gdańsk ul.Dmowskiego 12 oraz Gdańsk ul. Guderskiego 1

Wieloletnie doświadczenie.
Technik budownictwa.

Księgowość
Elżbieta Lenz Główna Księgowa

tel. 58 739-65-20


adres e-mail: e.lenz@posesja.gda.pl

Bożena Grzegorczyk Główny specjalista - ksiegowa

tel. 605-055-368, tel. 58 739-65-20
adres e-mail: b.grzegorczyk@posesja.gda.pl
Wieloletnie doświadczenie.